Özellikler - İSG Sitesi - İş Sağlığı ve Güvenliği ihtiyaçlarınız için teklif toplayın, fiyat alın

Hızlı ve Güvenli TicaretÜyelik işlemi aşamasından, tüm ticaret akışına kadar bütün işlemler güvenli bir şekilde hızlıca gerçekleşir. Bu sayede ticaretinizi güven altında tutarsınız.

  1. Firma bilgileri doğrulanır. Kurumsal kullanıcıların kayıt esnasında verdiği bilgiler (vergi dairesi, numarası vb) doğrulanarak kullanıcının üyeliği aktif edilir. Böylece hem diğer firmalar hem de bireysel kullanıcılar için güvenli bir ticaret platformu sağlanır.
  2. Tüm işlemler onaya bağlıdır. Teklif, talep, yorum gibi işlemlerin tümü onay aşamalarından geçerek gerçekleşir.
  3. Bilgileriniz güvendedir. Sistem içerisine kaydettiğiniz tüm bilgiler sunucularımızda bulunan güvenlik katmanları ve SSL kullanımı ile şifrelenerek saklanır.
  4. Verileriniz sadece size özeldir. Sistem içerisinde işlenen tüm veriler sadece sahipleri tarafından erişebilir durumdadır. Bilgilerinize 3. şahıslar asla erişemez.
  5. Verileriniz yedeklidir. Sistem içerisinde oluşabilecek bir teknik arıza ya da başka bir duruma karşı günlük olarak yedeklenir.

Kurumsal Firma SayfasıFirmanız hakkında tüm bilgilerin bulunduğu sayfanız ile bilinirliğinizi arttırabilirsiniz. Bireysel kullanıcılar ise sadece iletişimde olduğu firmanın bilgilerine ulaşır.

  1. Firmanızın sayfası herkese açıktır. Firmanız hakkında tüm bilgilerin bulunduğu firma sayfanız İSG Sitesi içerisinde yayınlanır. Böylece birçok kurumsal ve bireysel kullanıcıya ulaşabilirsiniz.
  2. Firma ürün ve hizmetlerini gösterin. Firmanızın ürün ve hizmetlerini sistem üzerinden tanımlayarak hangi konuda uzman olduğunuz konusunda ziyaretçilerinizi bilgilendirebilirsiniz.
  3. Profil kartlarınız ile tanıtımınızı yapın. İnternet sitenize ekleyebileceğiniz çeşitli profil kartı ve butonları ile tanıtımınızı yapabilirsiniz.

Talep İşlemleriİster kurumsal ister bireysel kullanıcı olun ihtiyacınız olan tüm ürün ya da hizmetler için anında talep oluşturun ve gelecek teklifleri toplayın.

Teklif İşlemleriKurumsal firma olarak diğer kullanıcıların ihtiyaç duyduğu taleplere ulaşabilir ve anında teklif gönderebilir, kazanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Firma Yorumları ve PuanlamaGerçekleştirdiğiniz tüm işlemlere karşılık kullanıcılar sizin için bir yorum yazabilir, aradaki işlemleri değerlendiren bir puanlama yapabilir. Kurumsal üye olarak ne kadar çok olumlu puan ve yorum toplarsanız firmanız o kadar ön planda olur.

Raporlama İşlemleriSistem içerisinde yaptığınız tüm talep, teklif ve kampanya işlemlerinizi yıllık olarak raporlayabilirsiniz. Böylece işletmeniz ve ticaretiniz hakkında daha detaylı bilgi alırsınız.

Finansal İşlemlerKurumsal üye olarak yaptığınız finansal işlemlerin takibini kolaylıkla yapabileceğiniz hesap hareketleri özelliği ile tüm kontrol sizde olur.

İşlem GeçmişiKurumsal üye olarak sistem içerisinde yapılan tüm işlemleri tarih, saat ve diğer detaylar ile takip edebilirsiniz.